Біографія

????????????????????????????????????

Кушнарьов Ігор Володимирович народився 20 вересня 1966 року.

Має дві вищі освіти. У 1992 році закінчив Луганський машинобудівний інститут. Другу освіту здобув у Львівському державному університеті імені Івана Франка в 1999 році. Там же закінчив Інститут післядипломної освіти в 2012 році.

Працювати почав у студентські роки. У 1983 році прийшов на посаду заступника начальника планового відділу Ворошиловградського обласного виробничого об’єднання «Ворошиловградське автотехобслуговування» республіканського промислового об’єднання «Укравтотехобслуговування» при Міністерстві автомобільного транспорту УРСР.

Служив в армії з 1984 по 1986 рік. Повернувшись з армії, відразу ж продовжив свою трудову діяльність.

У 1986 році був призначений заступником головного економіста ТОВ «Старобільське спеціалізоване автопідприємство №0305».

Через три роки, в січні 1989-го, обійняв посаду заступника директора з фінансів Сніжнянського виноробного заводу Державного агропромислового комплексу Азербайджанської РСР Республіканського промислового об’єднання по переробці винограду «Азервіноградпром» ,.

Комерційною діяльністю Ігор Володимирович зайнявся вже під час розвалу СРСР. Спочатку відновлював економічні зв’язки між областями і регіонами СРСР, які, на той момент, були зруйновані. Займався постачанням товарами народного споживання рідної Луганщини, потім – інших областей нашої країни.

В цей же час зайнявся приватизаційними майновими сертифікатами або як їх тоді називали – ваучерами. Для цього створив ряд фінансових компаній, які інвестували кошти в ваучери, перетворюючи їх в акції перспективних промислових підприємств регіону.

Обіймав посади голови наглядової ради і директора ряду успішних підприємств.

Має вчений ступінь кандидата юридичних наук. У червні 2013 року Ігор Володимирович захистив дисертацію на тему: «Антикорупційна політика сучасної держави: загальнотеоретична і порівняно-правова характеристика». Захист відбувся в Харківському національному університеті внутрішніх справ.

В даний час, приступив до роботи над докторською дисертацією в Інституті держави і права ім. В.М.Корецького НАН України за темою: «Політична корупція», яку планує захистити в 2019 році.

Ігор Володимирович удостоєний безлічі професійних нагород, серед інших – «Кращий адвокат України 2013 року». Звання присвоєно за підсумками Всеукраїнського конкурсу «Юрист року», номінований рішенням української колегії адвокатів.

Серед видів діяльності Ігоря Володимировича: захист прав громадян та правознавство,  інвестиції, консалтинг в області фінансів і права, громадська діяльність і благодійність.

Журналіст. Член Міжнародної федерації журналістів. Член Національної Спілки журналістів України.

Сумлінний платник податків. Згідно податкових декларацій, один з найбільших приватних українських платників податків України. Розпоряджається багатомільйонними активами офіційно.

Як агент банку Edmond de Rothschild Suisse S.A., – працює з потенційними клієнтами та партнерами банку, проводить експертизу документів, інвестиційні та податкові консультації.

Одружений, має двох синів.

Comments are closed