РОМАН НАСИРОВ ВИСТУПИВ НА ЗАСІДАННІ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ГФСУ.

17 березня перед членами Громадської ради виступив Глава ДФС. Після вітальної промови і запевнень в сьогоденній та майбутній співпраці, Роман Насиров проінформував про поточний хід реформування служби, окремо зупинившись на питанні доопрацювання системи електронного адміністрування ПДВ.

Після підвели позитивні підсумки року, що пішов, серед досягнень якого значиться погашення значної суми заборгованості, із заявлених до відшкодування в попередні роки, а також прозорий механізм, і своєчасний процес відшкодування, який існує на сьогоднішній день. Реєстри заяв на відшкодування ПДВ у відкритому доступі посприяли цьому значною мірою. Крім того, успіхом названо збільшення бюджетних вступів, за рахунок погашення податкового боргу і оплати всіх поточних платежів ваговитими підприємствами-боржниками, такими як «Укрнафта». Серед законодавчих ініціатив і планів реформування на 2016 р., Глава ДФС озвучив необхідність прийняття ряду змін до Податкового кодексу, що дозволяють уникнути подвійного трактування його деяких норм.

Після виступу членів Громадської ради з поточними питаннями і проблемами, з якими стикаються щодня як працівники органів ДФС так і сам бізнес, було прийнято колективне рішення по нижченаведеному: •     В разі некоректного акту перевірки, не розглядати відразу дії інспектора як корупційні, а передавати матеріали перевірки у відділи, задіяні в аудиті для додаткової перевірки всіх фактів

Продовження роботи з місією МВФ, Урядом і Міністерством фінансів по розробці інструменту, який дасть можливість знайти ресурси для підвищення заробітних плат працівників ДФС і створення хоч би мінімального соціального пакету;

Прийняти заходи до усунення проблеми з договорами між ДФС і платниками податків про прийняття документів в електронному вигляді, коли розірвання такого договору в однобічному порядку приводить до блокування подачі звітності суб’єктом на довгий час.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *